A Travellerspoint blog

Lennukis

Oleme hetkel keset Atlandi ookeani, õigemini selle kohal. Päike on aknast välja vaadates nii ere, et aknakatteid ei saa eest ära tõmmata. Oleme lennanud 5h, mis tundub nagu igavik, eriti ei eruta just mõte sellest, et 6h on veel ees. Onneks on ajaveetmine meile lennukis tehtud nii mõnusaks kui võimalik. Iga istekoha eesoleva istme seljatoe tagakyljel on väike tv, mille kaudu saab vaadata ja valida paljude erinevate filmide, multikate, tv sarjade ja palju muu vahel. Väga monus! Olen juba 2 filmi ara vaadanud - asja palju Oscareid võitnud "The Kings Speech" ja "Due Date". Pakutakse juua ja syya. Toit oli superlux, vist parim lennukitoit, mis olen söönud: punane tai karri kana ja riisiga+kreveti salat.

Sonjal on viimane 24h väike palavik olnud ja ta on enamuse ajast olnud väga loid ning maganud. Kahtlustame, et see on tingitud kollapalaviku vaktsineerimise systist. Arst, kes selle talle 3 paeva tagasi tegi, ytles ka, et systimisega võib kaasneda. Peale selle oli Sonja ka veel haige ja tema organism ei ole 100% taastunud. Igaljuhul loodame, et see on peatselt mööduv nähtus. Kui homme Santa Martasse jõudes on palavik ikka alles, käime arsti juures kontrollis.

Eilne laevasoit loppes meil kenasti. Sadamast valjudes jõudsime napilt trammi peale ja sõidsime kesklinna. Tramm oli puupysti täis ja oli päris tegu, et endid koos käruga sinna sisse suruda, aga sommid olid sõbralikud ja tõmbasid nahad koomale. Kesklinna raudtee jaamast viis meid lennujaama buss Cumulus Airport hotelli, kus veetsime lyhikese öö. Ärkasime ca 5 ajal, sõime varajase hommikusõõgi, riidesse, bussi ja lennujaama. Kahjuks polnud Vantaal seljakottide kiletamise võimalust, loodame, et lahtiste rihmade ja pannaldega teelesaadetud kotid ikka sihtkohta jõuavad. Ainult busside ja lutipudeliga ei tahaks kyll järgmist kuud Kolumbias veeta.

Lennukis on naha ka juba esimesi kolumbialasi. Üks kena modelli välimusega Christiano Ronaldo kutsus just hetk tagasi Merly äriklassi salsa rütmis tantsu vihtuma. Kardina vahelt on näha, kuidas Merly vastu pruuni keha liibudes tantsusamme õpib, samal ajal kui mina last mustaks tõmbunud banaaniga söödan. Mis teha, blondidel naistel on minekut..

Posted by Eestlane 17:00

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint